У ТОВ «Констракшен Еквіпмент Девелопмент Груп» ви завжди можете замовити оригінальні запасні частини і витратні матеріали для всіх брендів техніки та обладнання, що реалізуються нашою компанією. Ми раді запропонувати нашим клієнтам оригінальну продукцію на вигідних умовах.


АКТУАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН ТА ВИТРАТНИХ МАТЕРІАЛІВ

Як відомо, вийшла з ладу техніка різко знижує ефективність роботи підприємства, незаплановані простої техніки істотно зменшують рентабельність вироблених операцій, а іноді і повністю паралізує його роботу.

Ми цінуємо ваш час і тому докладемо всіх зусиль для обробки вашого запиту в найкоротші терміни. Наша компанія реалізує, виключно, оригінальні запасні частини і витратні матеріали, безпосередньо від виробника.


Оригінальні запчастини та витратні матеріали дозволяють:

  1. Швидко і без особливих зусиль проводити ремонт і сервісне обслуговування техніки
  2. Мінімізувати ризики простою техніки
  3. Уникнути додаткових витрат, а також подальших поломок, відремонтованих та замінених, вузлів і агрегатів


ПРОДУКЦІЯ ЯКУ МИ ПРОПОНУЄМО

У нас ви завжди можете замовити повний спектр оригінальної продукції: весь асортимент запасних частин, витратних матеріалів, комплектуючих і шин до спецтехніки та обладнання, яке ми пропонуємо на ринку України.


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ В НАШІЙ КОМПАНІЇ

  • Широкий асортимент комплектуючих до спецтехніки та промислового устаткування
  • Гарантована якість всієї продукції. Ми реалізуємо тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали. Замовляючи запчастини та витратні матеріали у нас, ви можете бути впевнені в тому, що вони прослужать максимально довго.
  • Можливості для попереднього замовлення
  • Оптимальна вартість всієї продукції - пропоновані запчастини реалізуються нами на максимально вигідних умовах
  • Наявність великого асортименту запчастин на складах в Києві і регіонах
  • Оперативна доставка продукції - налагоджена система співпраці між виробником і дистриб'ютором дозволяє швидко організувати транспортування необхідних запасних частин і компонентів


З нами ви робите вигідне вкладення в свій бізнес!