Спецпропозиція діє
з 01 січ 2019 до 01 {0}травень|{1}травня 2019

Спецпропозиція на АБЗ Parker RoadStar 2000

До 01.05.2019 року дійсна спец-пропозиція на супер-мобільну асфальтозмішувальну установку Parker RoadStar 2000, циклічної дії, потужністю 160 т / год.

Дана установка, серед інших подібних, відрізняєтьс я понад високим ступенем мобільності, зберігаючи при цьому широкий спектр виробничих можливостей, відповідність всім найсуворішим екологічним нормам і нормам охорони праці.

Екологічні показники даної асфальтозмішувальної установки поза конкуренцією і дозволяють використовувати її в межах міста і навіть поблизу житлової зони.

Демонтаж на виробничому майданчику, перебазування на нову площадку, збірка і запуск заводу здійснюється за 2-3 дня!!!

З огляду на це - даний завод не має собі аналогів!!!

Наше спец-пропозиція полягає в спеціальній ціні на дану установку до 01.05.2019г.

Будемо раді погодити з вами необхідну вам конфігурацію, а відповідно і вартість!

Спецпропозиція діє
з 01 січ 2019 до 31 гру 2019

Спец-пропозиція на вібропресовий автоматизований бетоноформувальний комплекс AME

Співробітники нашої компанії кваліфіковано допоможуть вам підібрати необхідний автоматизований комплекс вібропресового обладнання, що було в експлуатації, згідно з вашими побажаннями.

Якщо ви тільки плануєте розпочати свій бізнес з виробництва тротуарної плитки, бордюрів, блоків і інших виробів з бетону методом вібропресування - придбання вібропресової лінії, що була в експлуатації, допоможе вам заощадити кошти інвестицій та набути необхідного досвіду для подальшого розвитку.

Ознайомитися з вібропресовим виробництвом і обладнанням AME ви можете на нашому відео-каналі: https://www.youtube.com/playlist?list=PLyIIIKkgbzTs9iTDxn_jbv1eRPtdl5GzV