Lonking та двигуни Weichai Power

Lonking підписав угоду стратегічну угоду з найбільшим в світі виробником двигунів - Weichai Power 22 липня 2018 року

22 липня в конференц-залі будівлі інформаційного центру Weichai відбулася церемонія підписання угоди про стратегічне співробітництво між Lonking і Weichai. На церемонії були присутні високопоставлені керівники двох компаній і партійні керівники - Чен Чао, виконавчий віце-президент Lonking Holdings, і Чжан Цюань, генеральний директор Weichai Power, разом, вони підписали Угоду про стратегічну співпрацю.

У другій половині дня 22 липня лідери двох компаній детально обговорили стратегії продуктів, плани майбутнього розвитку і більш глибоке двостороннє співробітництво.

Під час цього візиту керівники компаній повідомили про свої плани на ще більш глибоке і більш широке співробітництво між Lonking Holdings Limited і Weichai Power в майбутньому. Лідери компаній відзначили, що на основі хороших партнерських відносин, що склалися за останні 20 років, а також докладених зусиль і турботи вищого керівництва Lonking і Weichai про своїх співробітників, компанії будуть поглиблювати співпрацю, домагатися спільного прогресу, покращувати вплив в цьому секторі і вносити більший внесок в розвиток світової промисловості.