20 світових кращих брендів навантажувачів 2018

Компанія Lonking Holdings Limited входить в число світових лідерів з виробництва складського обладнання. Спеціалізоване профільне видання з США - журнал MMH Modern Material Handling, провів чергове, щорічне дослідження світового ринку складського обладнання, результатом якого стала інформація про те, що вилкові навантажувачі Lonking займають 16-е місце в рейтингу «20 світових кращих брендів вилкових навантажувачів 2018», а також є найбільшим в світі китайським виробником складського обладнання. Lonking щорічно демонструє стабільно високий товарообіг, прогнозоване зростання, а також, підтримує, незмінно, високу якість продукції.

Дані статистики показують, що в 2016 році обсяг продажів навантажувачів Lonking досяг 20 000 одиниць за рік і, в грошовому вираженні, склав більше $ 200 000 000 відбивши зростання на 25% в порівнянні з 2017 роком.

Також цікаво те, що в 2016 році компанія Lonking представила триколісний акумуляторний навантажувач LG13-20BE і чотириколісний акумуляторний навантажувач LG20 / 25BIII, які вже встигли завоювати широке визнання серед клієнтів.

В продовж останнього часу, вилкові навантажувачі Lonking, завдяки високій якості та конкурентоспроможними цінами, швидко зайняли своє місце на світовому ринку. Організована мережа представництв по продажах і сервісної підтримки, покривають практично всі регіони світу і розташовані на всіх континентах. В цілому налічується понад 600 доларів, субдилеров і постачальників послуг Lonking. Навантажувачі Lonking зробили істотний стрибок в частині технологічних інновацій, наукових розробок, виробничих потужностей, збуту продукції та післяпродажного обслуговування.

На даний час компанія Lonking виробляє більше двохсот різних моделей дизельних навантажувачів, навантажувачів на зрідженому газі, акумуляторних навантажувачів, річстакерів, контейнерних навантажувачів та іншого, які швидко завоювали добру репутацію серед своїх клієнтів.

У 2018 році обсяг продажів компанії на внутрішньому ринку зайняв 1-е місце серед китайських брендів.