Програмне забезпечення - Promax

З недавніх пір, на бетонних заводх PromaxStar використовується оновлене програмне забезпечення - Promax 4.4.3, створене власними інженерами-програмістами. Завдяки простоті застосування і повного задоволення вимог замовників - Promax і в цьому питанні отримав високу оцінку своїх продуктів.

Виробництво бетону здійснюється повністю автоматизованої системою, яка може управляється як комп'ютером, так і планшетом. Згідно збереженим в системі рецептурами бетону комп'ютер сам подає налаштування в дозатори для зважування матеріалів (заповнювачу, цементу, води, добавок) відповідно до рецептури. Після зважування заповнювач транспортерною стрічкою подається в змішувач, паралельно, через камеру зважування цемент подається в змішувач. В окремій ємності необхідні добавки змішуються з водою і подаються в змішувач. Після завантаження всіх компонентів суміші проводитися її перемішування, час перемішування залежить від рецептури. Після відвантаження суміші в автоміксери компьтер видає накладні з усіма технічними даними рецепту і обсягу суміші.

Заводи PromaxStar повністю автоматизовані, це означає, що в систему автоматизації входить контроль всіх технологічних процесів, попередження про можливість виникнення аварійної ситуації, координування замовлень, контроль якості суміші згідно результатів лабораторних випробувань.