Про компанію Lonking Holding Limited

ТОВ "Холдинг Лонкінг Китай" є великомасштабним підприємством в галузі будівельних обладнань, створеним в 1993 р в провінції Фукянь, г.Луньянь, засновником якого є депутат ВЗНП 11-го і 12-го скликань, герой праці Китаю, лауреат "за будівництво соціалізму з китайською специфікою ", г-н Лі Сан-ім. Холдинг став ВАТ на лістингу на Гонгконгской Об'єднаної Біржі з 2005 р (код акції: 3339), і нині числиться в ряду 50 міжнародних лідерів галузі будівельних обладнань.


Холдинг з самого початку його створення дотримується принципів "право господарювання - в руки краще кадровим складом; якість продукцій створює імідж компанії, загальне довіру до продукції закладає лідерство компанії в галузі ", і отримав швидке, зате постійний розвиток, в 4 основних напрямки продукцій: навантажувачі, екскаватори, навантажувачі з вильчатим захопленням, а також дорожні будівельні обладнання. Холдинг виробляє понад 500 найменувань продукцій, в т.ч. навантажувачі займають лідерство в світі за обсягом продажу і якості випускаються продукцій, а інші три напрямки: екскаватори, погрузічікі з вильчатим захопленням, катки та дорожні обладнання теж досягли передового рівня світу за якістю. Холдинг самостійно розробив цілу серію ключових складових частин в механічної трансмісії і гідравлічної передачі, які мають високі конкурентні переваги, і застосовує їх у власному виробництві. Також він скомплектував своє виробництво сучасну виробничу базу тоньках лиття і кування великого масштабу. Зокрема, гідравлічні клапани і насоси вищої складності, якими комлект виробництва екскаваторів з'явилися першими отечетвеннимі випусками, замести подібні продукції зарубіжного виробництва.


Для реалізації своїх продукцій, холдинг застосовує виключно режим дистрибуції, і на основі "трьох переваг" - якості, обслуговування і раціональних цін, створив мережу маркетингу, продажів і обслуговування продукцій Лонкінга по всьому світу. Більш того, серед 1000 з гаком своїх дистриб'юторів першого і другого рівня, холдинг застосовується єдина модель продажу, яка поєднувала функції "придбання, обслуговування, запчастини і фінансовий лізинг", в повній мірі довіряє дистриб'юторам проведення обслуговування машин, і таким чином, забезпечує удосконалення каналів збуту і швидке отреагирование в обслуговуванні. Створена відповідно система управління продажу по прнціпи обгрунтованості і гнучкості дає можливість постійного вдосконалення контролю ризику і стабільному розвитку самого підприємства.


Холдинг володіє 19 своїми 100-процентними дочірніми компаніями в чотирьох провінціях- базах виробництва: Фукянь, Шанхай, Цзянсі і Хенань, де використовується саме передове в своїх галузях обладнання, застосовується спосіб управління "робота по директивам" у всіх технологічних процесах, що пройшов сертифікацію системи менеджменту якості ІСО9001: 2000, ІСО9001: 2008 і GJB9001-2001A (госсертіфікація військового призначення).


На основі досвіду, виведеного з колишньої практики випереджаючого розвитку, Рада директорів Холдингу розробив програму розвитку за назвою "другий раунд-спочатку", з перспективою на майбутнє і глобальний ринок, встановивши стратегію "випереджальний розвиток на глобальному ринку" з метою створення першокласного підприємства глобального значення .