Мобільні дробарки і Рециклінг

Мобільне дробильно-сортувальне обладнання та рециклінг продуктів зносу будівель і споруд.


Будівництво повноцінних стаціонарних дробильно-сортувальних комплексів, серйозної продуктивності нерентабельне на невеликих кар'єрах, відвалах розкривних порід, родовищах піщано-гравійних сумішей, невеликих родовищах вапняку, пісковика. Особливо в тих випадках, коли подібні кар'єри і родовища знаходяться на серйозній відстані від місця кінцевого застосування продуктів подрібнення.

Застосування ж мобільних дробильно-сортувальних комплексів кардинально змінює ситуацію.


Одним із способів в найкоротші терміни запустити нове повноцінне дробильно-сортувальне виробництво, або збільшити обсяги випуску якісних продуктів подрібнення кам'яних матеріалів на кар'єрах, які вже перебувають в експлуатації - є використання мобільних дробильно-сортувальних комплексів з автономним приводом, які дозволяють значно скоротити витрати на виробництво щебеню, зокрема у транспортуванні і перетарці продукту подрібнення на об'єкті, а також, що часом є найбільш значущим чинником - запустити повноцінну дробильно-сортувальну лінію з дуже високими якісними показниками в найкоротші терміни.


Застосування мобільних дробильно-сортувальних комплексів дозволяє негайно приступити до роботи і почати виробництво, не витрачаючи час на дозвільні процедури, а також установку, як цього вимагає стаціонарне обладнання.


Також, мобільні комплекси дозволяють переробляти будсміття і продукти демонтажу знесення будівель і споруд, тобто займатися рециклингом будвідходів.

Одним з факторів для розвитку рециклінгу будівельних відходів є обмежена площа вільної для забудови землі. Що є поштовхом для більш раціональних підходів при знесенні старих будинків, коли на цьому ж місці будують новий.

Метод рециклінгу дозволяє отримувати нові будівельні матеріали зі старих прямо на об'єкті знесення. Крім того, часом вивозити будівельне сміття просто нерентабельно.


На українському ринку поки не багато компаній, які на належному рівні займаються рециклингом будівельних відходів. Тим ні менш, багато компаній, які здійснюють послуги промислового демонтажу і знесення будівель і споруд, надають послуги з переробки будівельних відходів. Будівельне сміття, отримане після проведеного демонтажу або зламу споруди, подрібнюється і сортується прямо на будівельному майданчику, тобто всі проблеми, пов'язані з його подальшим перевезенням та утилізацією відпадають відразу.

Отримані продукти подрібнення, найчастіше, використовуються прямо на цьому ж об'єкті при подальшому будівництві, або швидко розкуповуються сусідніми будівельними об'єктами.


Переробка в щебінь здійснюється за допомогою спеціальних дробильних установок, що дозволяють отримати вторинний щебінь, який можна використовувати в подальших будівельних проектах. Цю можливість підтверджують офіційні висновки наших НДІ. А метал, отриманий з армування завдяки використанню магнітних металовідокремлювачів, при такій переробці дозволяє отримати додатковий швидкий прибуток.


У напрямку рециклінгу будівельних відходів мобільне дробильно-сортувальне обладнання «McCloskey» займає лідируючі позиції в світі, забезпечуючи своїм клієнтам надійність, простоту в експлуатації і економічність у витратах. А завдяки своїй компактності - обладнання «McCloskey» є зручним у транспортуванні та експлуатації.

Лінійка мобільних дробильно-сортувальних машин McCloskey включає: щокові дробарки, конусні дробарки, роторні дробарки, грохоти різних типів і промивні установки.

Оптимальний і професійний підбір, поставка, сервісне обслуговування і забезпечення оригінальними запчастинами протягом усього терміну експлуатації завжди оперативно і якісно здійснюється фахівцями нашої компанії.