PromaxStar

З дня свого заснування і по сьогоднішній день компанія PROMAXSTAR виробляє тільки бетонозмішувальні вузли і фахівців-лізується тільки на випуску та удосконалить-нствованіі даної продукції. У переліку виробленої PROMAXSTAR продукції близько 30 найменувань різних типів мобільних і стаціонарних бетоносме-вальну установок і допоміжного обладнання. Продуктивність бетоно-змішувальних установок від 45 м3 / год до 160 м3 / год.

PROMAXSTAR був заснований в 2004 в промзоні Остім / Анкара на території цеху площею 1 000 м2, за короткий час компанія зробила величезні кроки в своєму розвитку і досягла исокого рівня в своєму секторі.

Сьогодні компанія здійснює свою діяльність на території фабрики із загальною критою площею понад 12 000 м2. В її структурі працюють близько 30 працівників під керівництвом 3 інженерів. З дня свого заснування і по сьогоднішній день компанія виробляє тільки бетонозмішувальні вузли та спеціалізується тільки на випуску та удосконалення даної продукції. У переліку виробленої PROMAXSTAR продукції близько 30 найменувань різних типів бетонозмішувальних вузлів і вспомогаельного обладнання. Компанія удостоєна сертифікату ISO 9001-CE-GOST, сертифіката якості BURO VERITAS і інших сертифікатів. Більше 60% продукції, що випускається складає експорт.

Наша продукція поставляється в такі країни як; Росія, Сербія, Ізраїль, Туркменістан, Ірак, Іран, Лівія, Афганістан, Нігерія, Сомалі і т.д. Більше 250 бетонозмішувальних установок експлуатуються в більш ніж 15 країнах світу.

PROMAXSTAR сприймає бетонозмішувальні установки як одне ціле, як бетонний завод і тому при проведення дослідних розробок фокусує увагу інженерної групи саме на цей факт. На перший план PROMAXSTAR висуває задоволеність клієнтів від отриманої продукції, якість виробленої продукції і післяпродажне обслуговування, розуміючи важливість роботи з замовником і після продажу, а так само необхідність технічної підтримки, PROMAXSTAR надає свої послуги за принципом 24/7.

Обладнення PromaxStar