AME GmbH

Установки і лінії вібропресування для виробництва бетонних пустотілих і повнотілих блоків, бруківки і бордюрного каменю

Компанія AME GmbH з 1980 року є одним з провідних європейських виробників установок і ліній вібропресування для виробництва бетонних пустотілих і повнотілих блоків, бруківки і бордюрного каменю.

Конструювання, проектування, виробництво і випробування всього нашого обладнання ведуться в офісі нашої компанії і на заводі, розташованому в м Дойчландсберг, Австрія.

Удосконалена вібраційна система є основним вузлом машини і до 8 серводвигунів використовуються для забезпечення великій мірі ущільнення каменю і відмінної якості кінцевого продукту. І стаціонарні, і мобільні установки для виробництва бетонних блоків виробляються в компанії AME GmbH.

Компанія AME GmbH оснащує стаціонарні і мобільні установки різними можливостями. Стаціонарні лінії включають установки типу AMEthyst 1000, AMEthyst 1300, AMEthyst 1500 and AMEthyst 2000. машини- "несучки" представлені машинами типу FBS 120, FBH 1200 і WSB 1000.

Компанія AME GmbH пропонує також обладнання для виробництва екологічно чистих виробів, що забезпечують економічну вигоду шляхом заощадження ресурсів в ході виробництва. Це є важливою частиною філософії компанії AME GmbH.

Прикладами цього є машини для виробництва екологічно чистих опілкобетонних блоків або блоків з вбудованою ізоляцією (ICB - бетонні блоки зі вставками з стиропора) для мінімізації витрат теплової та електричної енергії.

Ми можемо запропонувати Вам, в залежності від Ваших потреб, машини будь-якого рівня. Ми координуємо повністю весь процес виконання проекту на всіх його етапах. Компанія AME GmbH гарантує своїм клієнтам найвищу якість, перевірену надійність, довгострокову підтримку в постачанні запасними частинами.

Компанія AME GmbH - Ваш найкращий партнер у виробництві обладнання для отримання виробів з бетону.

Обладнення AME GmbH